Recenze Yankee candle- Honey glow, Cranberry pear, Sweet apple, Candy corn

12. listopadu 2016 v 20:05 | Roo

Podzimní oblíbenci

Tento článek je o voscích, které pálím na podzim nejčastěji :).
Honey glow - Zachumlaná v šále jdu parkem. Spolu s říjnem přichází chladno a raní mrazíky. Země je namrzlá a je cítit ve vzduchu spolu se spadaným listím, shrabaným na hromádky pod jednotlivými stromy. V pozadí této vůně (a atmosféry) můžeš cítit muškátový oříšek a perníkové koření.
-1/5 vosku vystačí na 3 čajovky
-intenzita = střední
-pozn. Pro mě naprostá jednička!
Cranberry pear - Tato vůně se podobá chuti světle červeného bonpari bonbónu. Je opravdu sladká, ale i malinko nakyslá. Není to ovšem sprostá "sláďura", nýbrž voní, jako kdybys tu hrušku s brusinkou zavařoval/a. Tato vůně je na přičichnutí cítit silně, ale po zapálení je jemnější.
- 1/4 vosku vystačí na 2 čajovky
- intenzita = slabá-střední
Sweeet apple - Jako bych šla do sklepa, ve kterém jsou uložené koše plné jablek. Už tam pár dní odpočívají, a tak je vzduch prosycený jejich vůní.
- 1/4 vosku vystačí na 2 čajovky
- intenzita = střední
- pozn. Vůně časem změní svou chrakteristickou vůni, tak si na to dávej pozor. Po čase necítíš ani jablko ani sklep, ale jen zvláštní lehoulince jablečnou sladkou vůni.
Candy corn - Osobně jsem nikdy candy corn neochutnala, takže ti neřeknu, jestli se vůně schodují, ale povím ti, jak mi to voní. Tato vůně je jiná po zapálení a jiná k přivonění v "syrovém" stavu. Jako nerozpuštěná voní trochu jako marshmallow se špetkou perníkového koření (nebo i skořice?). Po rozpuštění je jako sladké pohlazení podobné základu. Opravdu mile překvapila.
- 1/6 vosku vystačí na 2 čajovky
- intenzita = slabá-střední
- pozn. Tuhle vůni společně se všemi halloweenskými jsem dlouho zavrhovala. I po objednání jsem váhala, jestli to nebyla chyba. Zjistila jsem, že ti jí můžu jen vřele doporučit. Krásná.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ester Ester | 12. listopadu 2016 v 22:34 | Reagovat

To je tak sugestivní a krásný popis, že mám chut´si okamžitě zapálit aromalampu :-)  Při nejbližší příležitosti letím pro vosky !!

2 b. b. | Web | 18. listopadu 2016 v 22:46 | Reagovat

já si teď koupila wildfig a skořici, už přes obal to vonělo dost dobře, tak to brzo odpálím :D

3 yankeesvicky yankeesvicky | 28. listopadu 2016 v 12:58 | Reagovat

[2]: To je super, vyzkouším to. Díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama